tel. 71 399 87 66kontakt@altri.pl

Wynajem minikoparki Wrocław

Minikoparki, to typ maszyn, który jest stosowany w przypadku małych i dużych inwestycji. Ich specyfika powoduje, że nadają się głównie do terenów ograniczonych pod względem przestrzennym. Często bardziej popularna od zakupu minikoparek , jest wypożyczenie ich. Taka możliwość zapewnia oferta firmy ALTRI, która jest dystrybutorem maszyn budowlanych oraz wózków widłowych.

Minikoparka do robót ziemnych

Wynajem minikoparek to usługa, która kierowana jest do właścicieli firm budowlanych oraz inwestorów różnych branż. W razie potrzeby, dystrybutor gwarantuje szeroki serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, naprawy, przeglądy okresowe. Firma zapewnia również dostęp do części zamiennych znanych producentów.

Wszystkie modele minikoparek są przeznaczone do stosowania przy pracach z podłożem. Minikoparka jest niezastąpioną maszyną do różnorodnych robót ziemnych. Maszyny te są dziś unowocześnione i posiadają wiele funkcji.

Wynajem minikoparek jest możliwy w firmie ALTRI Byków koło Wrocławia, Województwo Dolnośląskie oraz w Województwie Wielkopolskim.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą najmu wózków:


Minikoparki  zwane czasem koparkami kompaktowymi lub małymi są popularne, ponieważ mogą zmieścić się w węższych przestrzeniach niż koparki pełnowymiarowe. Podobnie jak większe modele, minikoparki mają wysięgnik, czerpak lub drążek, a także łyżkę i kabinę na obrotowej platformie zwanej domem. Wóz jest połączony z kolanem, który utrzymuje i kontroluje wiadro. Kokpit stoi na podwoziu lub ramie z gąsienicami lub kołami. Większość modeli może obracać się o 360 stopni, a wiadro można zastąpić kilkoma różnymi przystawkami.

Minikoparki są idealne do:

  • Kopanie dołków i rowów w tym odwodnień
  • Tworzenie okopów
  • Rozbiórek budowowlanych
  • Przemieszczanie ziemi lub śniegu
  • Naprawa linii kanalizacyjnych
  • Usuwanie pni drzew
.
Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję