tel. 71 399 87 66
kontakt@altri.pl

Wynajem minikoparki Wrocław

Minikoparki, to typ maszyn, który jest stosowany w przypadku małych i dużych inwestycji. Ich specyfika powoduje, że nadają się głównie do terenów ograniczonych pod względem przestrzennym. Często bardziej popularna od zakupu minikoparek , jest wypożyczenie ich. Taka możliwość zapewnia oferta firmy ALTRI, która jest dystrybutorem maszyn budowlanych oraz wózków widłowych.

Wynajem minikoparek to usługa, która kierowana jest do właścicieli firm budowlanych oraz inwestorów różnych branż. W razie potrzeby, dystrybutor gwarantuje szeroki serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, naprawy, przeglądy okresowe. Firma zapewnia również dostęp do części zamiennych znanych producentów.

Wszystkie modele minikoparek są przeznaczone do stosowania przy pracach z podłożem. Minikoparka jest niezastąpioną maszyną do różnorodnych robót ziemnych. Maszyny te są dziś unowocześnione i posiadają wiele funkcji.

Wynajem minikoparek jest możliwy w firmie ALTRI Byków koło Wrocławia, Województwo Dolnośląskie oraz w Województwie Wielkopolskim.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą najmu wózków:

.
Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję